Czy także cierpisz na cienie pod oczami?

Sińce oraz cienie pod oczami to problem wielu kobiet. Problem tenmoże który może pojawić po nieprzespanej nocy lub towarzyszyć nam praktycznie od zawsze. Jakie są przyczyny zasinień pod oczami? I w jaki sposób możemy je zlikwidować?
Kilka słów o budowie skóry wokół oczu.
Skóra wokół oczu to bardzo delikatna i wrażliwa  – w porównaniu do innych fragmentów naszego ciała, skóra wokół oczu jest o wiele cieńsza, posiada bardzo znikomą ilość komórek tłuszczowych oraz charakteryzuje się całkowitym brakiem gruczołów łojowych. To sprawia, że jest szczególnie narażona na powstawanie zmarszczek, sińców oraz obrzęków.
Jest na to sposób. Wystarczy aby zrobić 8 zabiegów karboksyterapii.

Zabieg karboksyterapii  jest uznawany za przełom w medycynie estetycznej. Dzięki niemu można w szybki i nieinwazyjny sposób usunąć niedoskonałości ciała aby osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Ale karboksyterapię stosuje się także w celach leczniczych, np. w przypadku przewlekłej niewydolności żylnej.

Jak wygląda zabieg Karboksyterapii?

Zabieg polega na śródskórnym i podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu przy użyciu cieniutkiej  igły odpowiednich dawek dwutlenku węgla (CO2). Dwutlenek ten  przenika do okolicznych tkanek. Efektem wstrzyknięcia jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i przyspieszenie procesu tworzenia sieci nowych naczyń krwionośnych . Następnie,  w miejscu podawania dwutlenku węgla, zwiększa się przepływ krwi, która transportuje tlen i składniki odżywcze. Poprawia się ta mikrokrążenie i cyrkulacja. Karboksyterapia pozwala również na niezwykle skuteczne mechaniczne rozbicie złogów tłuszczowych, co pozytywnie wpływa na stymulację kolagenu. Efekt? Sprężysta i jędrna skóra. Końcowe efekty są zaskakujące, porównywalne z zabiegami operacyjnymi.
Dziś uważa się, że karboksykoterapia jest jedną z najbardziej obiecujących technik rewitalizacji skóry.
Zapisy :
www.divaclinic.booksy.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *