Jesienna regeneracja Top zabiegi

Jesień to idealny czas na zabiegi kosmetyczne.
Kiedy Ty wypoczywałaś na wakacjach, Twoja skóra w tym czasie przeżyła katusze.
Wystawiona na słońce podczas opalania, raczej  bez zastosowania odpowiedniego filtra. Na dodatek tego słona woda, albo intensywne słońce☀️  na pięknych plażach. A podsumując, stosowałaś mniej kosmetyków niż zwykle, bo…kto by się przejmował właściwą pielęgnacją na wakacjach. Na szczęście, są sposoby, aby skutecznie zregenerować skórę po lecie.
Przedstawimy Top 3 zabiegów które pokochały nasze klientki :
1. Nano mezoterapia – Rewelacyjny zabieg z zastosowaniem innowacyjnej technologii! Dzięki specjalnym nano technologi1 podczas zabiegu w tym samym czasie:stymulujemy fibroblasty do produkcji kolagenu i elastynywprowadzamy substancje aktywne z ikrą ślimaka dobrane do indywidualnych potrzeb skóry. W efekcie skóra staje się gładka i napięta, zmarszczki i blizny ulegają spłyceniu, poprawia się koloryt oraz nawilżenie skóry.
2. Zabieg Geneo by Pollogen to pielęgnacja zainspirowana naturą, która dzięki wykorzystaniu biologicznych mechanizmów organizmu, daje naszej skórze efekt dotlenienia, rozjaśnienia i odmłodzenia.
Zabieg Geneo by Pollogen sprawia, że skóra jest wypielęgnowana i doskonale wchłania składniki odżywcze zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. W ramach jednej kuracji otrzymujemy aż trzy rezultaty: złuszczanie martwego naskórka, dotlenienie oraz odżywienie skóry.
3. Mezoterapia mikroigłowa Dr Pen
Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany – zarówno jej częstotliwość, jak i głębokość wnikania są regulowane zależnie od odczuć Klienta. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

Tagi: Zabiegi Żoliborz regeneracja skóry zabiegi na jesień jesienna regeneracja przebarwienia skóry zabiegi po słońcu salon kosmetyczny Żoliborz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *