Karboksyterapia twarzy, doskonała terapia rewitalizacji skóry.

Karboksterapia zyskła sobię rzeszę zadowolonych kobiet. Na czym polega terapia tak popularna i niezwykle efektowna?
Zabieg  znajduje bardzo szerokie zastosowanie jako intensywna kuracja odmładzająca i upiększająca. Niewątpliwą zaletą karboksyterapii jest możliwość wykonania zabiegu w obrębie twarzy, a także w różnych lokalizacjach na ciele oraz na skórze głowy, gdzie pobudzamy mikrokrążenie oraz stymulujemy cebulki zapobiegając wypadaniu.
Kolejną niezwykle ważną zaletą karboksyterapii to brak konieczności rekonwalescencji, a także doskonałe efekty.

Dlaczego karboksyterapia to zabieg godny polecenia?

Karboksyterapia to jeden z najnowszych zabiegów stosowanych w gabinetach kosmetycznych, który stale zyskał w ciągu chwili ogromną popularnoć.
Czy wiecie na czym polega karboksyterapia?
Podczas zabiegu jest wprowadzany pod skórę dwutlenek węgla. Miejscowa iniekcja dwutlenku węgla prowadzi do zmiany stosunku stężeń tego gazu oraz tlenu w tkankach, co stanowi sygnał do stymulowania mikrokrążenia krwi. A sprawniejszy przepływ krwi sprowadza się do wydajniejszego dotlenienia i odżywienia tkanek. Jest to warunek konieczny do pobudzenia ich metabolizmu, a także intensyfikacji procesów regeneracyjnych. Z kolei dwutlenek węgla wprowadzony w okolice ciała z nadmiarową tkanką tłuszczową ulega przemianie do kwasu węglowego, który rozpuszcza adipocyty. Uwolnione z nich kwasy tłuszczowe są następnie eliminowane z organizmu.
Zabieg karboksyterapii na twarz i ciało to zabieg bezpieczny i wolny od powikłań. Nie wymaga przygotowania do zabiegu bądź postępowania pozabiegowego.
Sama procedura nie trwa długo a zabieg karboksyterapii trwa kilkanaście minut. Czy podczas zabiegu karboksyterapii będę odczuwać ból? Większość pacjentów nie zgłasza większego dyskomfortu podczas iniekcji, niekiedy może wystąpić delikatne szczypanie czy uczucie rozpierania.
Bezpośrednio po zabiegu pojawia się zaczerwienienie skóry i obrzęk, niekiedy także małe zasinienia; zmiany te mijają samoistnie.

Jeśli planujesz umówić wizytę , sprawdz nasz kalendarz online.
www.divaclinic.booksy.com

Tagi: karboksyterapia lifting twarzy zabiegi antycellulitowe odchudzanie rewitalizacja twarzy odmładzanie cienie pod oczami zmarszczki wokół oczu zmarszczki mimiczne rozstępy wypadanie włosów łysienie

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *