Męczą cię rozszerzone pory??

Drogie klientki.
Czy któraś z was ma problem z rozszerzonym porami oraz błyszcząca się skóra ???
Mamy na to rozwiązanie 
Rozdajemy zestawy kosmetyków do testowania 
 Dodatkowo poradę gratisową poradę naszego kosmetologa.
 Wystarczy że zadzwonisz  a my umówimy cię na odbiór gratisowego zestawu.

Kontakt 668-979-552

Rozszerzone pory na twarzy to kompleks wielu z nas, zarówno jak tłusta cera. Oba te problemy są powiązane ze sobą.
Błyszczący nos, świecące czoło i policzki to problem nie tylko nastolatków. Cerę tłustą coraz częściej mają również osoby po trzydziestce – głównie kobiety, rzadziej mężczyźni. Ten typ cery na co dzień jest dość kłopotliwy w pielęgnacji,
Skóra najbardziej przetłuszcza się w miejscach nazywanych obszarami łojotokowymi, czyli na czole, policzkach i brodzie- strefa T. Nadmiar sebum nie jest problemem tylko estetycznym, ale także zdrowotnym. Zbyt duża ilość łoju skórnego zatyka pory, przez co prowadzi do zmian trądzikowych. Na zwiększoną produkcję sebum mają wpływ czynniki, takie jak genetyka, zmiany hormonalne, zaburzenia przemiany materii, a także promieniowanie UV, niezdrowa dieta, niektóre leki, a przede wszystkim – niewłaściwa pielęgnacja.
Pielęgnacja tego typu cery opiera się na jej regularnym oczyszczaniu (rano i wieczorem) Cerę tłustą trzeba dokładnie oczyszczać, by usunąć zalegającą na niej warstwę sebum i martwe komórki. Najlepszymi produktami myjącymi będą żele do mycia twarzy, które dogłębnie oczyszczą pory, zapobiegną powstawaniu zmian trądzikowych i stanów zapalnych a w szczególności pozbędą się tłustego połysku.
Po każdym myciu twarz należy przetrzeć tonikiem, który przygotuje cerę do dalszej pielęgnacji. Tonik ma za zadanie przywrócić właściwe pH skóry oraz rozszerzyć pory, aby nałożony dalej krem wchłonął się ze zdwojoną siłą.
Kolejnym krokiem jest krem. Dobrze jest dobrać odpowiedni krem, który zmatowi nam twarz oraz zapobiegnie jej dalszemu świeceniu w ciągu dnia. Ma on za zadanie nawilżyć i zapewnić pełnowartościową pielęgnację. Pamiętajmy, aby wybrać taki, który nie będzie zatykał nam porów.
Raz w tygodniu konieczny jest peeling (peelingi enzymatyczne sprawdzą się najlepiej), który usunie resztki martwego naskórka, w przeciwnym przypadku obumarłe komórki zablokują pory, co doprowadzi do powstania zaskórników.
Pamiętajmy, że najważniejsze jest codziennie oczyszczanie cery – rano i wieczorem oraz systematyczność w wykonywanych czynnościach. To przyniesie nam upragnione rezultaty.

Tagi: skóra mieszana kosmetyki na rozszerzone pory skóra tłusta kosmetyki naturalne kosmetyki tiande trądzik kosmetyki bez parabenów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *