Nowoczesne oczyszczanie skóry Geneo Pollogne

Już u Nas .Zupełna nowość zabieg Geneo MicroBubble 
Przed ważnym wyjściem: Geneo NeoBright
Chcesz usunąć ze skóry oznaki zmęczenia i stresu?
To możliwe. Szybko, nieinwazyjnie i skutecznie podkreślimy Twoją urodę za pomocą zabiegu Geneo NeoBright, którego efekt widoczny będzie zaraz po wykonaniu. Ponieważ zazwyczaj poleca się ten rodzaj pielęgnacji przed ważnymi uroczystościami, np. przed ślubem, mówi się, że to zabieg bankietowy. Nie jest zagrożony większymi zaczerwienieniami czy obrzękami, można go traktować wręcz jako urodowe last minute przed ważnym wyjściem. Geneo NeoBright jest polecany, wręcz idealny, także dla osób, których skóra twarzy, szyi, dekoltu czy dłoni, stała się wiotka, szara czy zmęczona przebywaniem w klimatyzowanych pomieszczeniach.
Po zabiegu skóra jest rozjaśniona, nawilżona i dotleniona, dzięki czemu, w wypadku pań, makijaż, zwłaszcza wieczorowy, będzie prezentował się idealnie.
Co ważne, zabieg ten można wykonywać przez cały rok i jest odpowiedni dla większości typów skóry.
Na czym polega zabieg Geneo NeoBright?
Zabieg Geneo NeoBright polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących oraz dotlenieniu i odżywieniu skóry.
Na specjalną głowicę nakładana jest kapsułka z wodorowęglanem sodu, i kwasem cytrynowym, która aplikowana jest na skórę w połączeniu z żelem. Na skórze powstaje niezliczona ilość pęcherzyków dwutlenku węgla, które delikatnie wybuchają na jej powierzchni, jak również są w nią wprowadzane.
Wskazania :
 skóra szara, zmęczona, pozbawiona blasku,
skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia,
przebarwienia,
rozszerzone i zanieczyszczone pory.
Cena standardowa – 250 zł
sprawdź aktualną promocje na  www.divaclinic.booksy.com

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *