Ulthera nowoczesny lifting skóry

Ulthera czyli bezoperacyjne odmłodzenie.
Ulthera jest pierwszym w historii zabiegiem odmładzającym skórę , który łączy w sobie  ultradźwiękowe obrazowanie ze skoncentrowaną energią ultradźwięków w celu uzyskania przewidywalnego, nieinwazyjnego liftingu skóry.
Jest to pierwszy i jedyny aparat na rynku kosmetycznym, który umożliwia wizualizację tkanki poniżej powierzchni skóry.
Jest to też pierwszy i jedyny nie-chirurgiczny zabieg, który umożliwia skoncentrowanie energii na określonej wcześniej głębokości, co skutkuje znaczącym liftingiem skóry oraz zadowoleniem klienta.
Fale ultradźwiękowe przenikając przez zewnętrzną warstwę skóry, nie uszkadzają jej. Kiedy fale dostaną się do  docelowych tkanek skóry właściwej, są kierowane w dół i zapewniają stymulujące ciepło włóknom kolagenu a tym samym powodując ich obkurczanie. Wszystkie martwe lub obumierające komórki są eliminowane, pozwalając skórze na regeneracje i zastąpienie ich nowymi komórkami. Dzięki zastosowaniu skoncentrowanych ultradźwięków komórki pobudzane są do produkcji nowego, ulepszonego kolagenu, który stopniowo napina i podnosi skórę. Z każdym dniem cera jest widocznie odmłodzona, proces starzenia zostaje opóźniony, powieki ulegają uniesieniu a owal twarzy wyraźnie się zarysowuje. Zabieg trwa przeciętnie około 75 minut. Efekty zabiegu są widoczne od razu ale na efekt końcowy możemy czekać do 2 mies. Za to efekty zabiegu utrzymują się do 3 lat.
W miarę zapotrzebowania można również bezpiecznie wykonywać dodatkowe korekty. Podczas zabiegu, możemy odczuwać delikatny dyskomfort spowodowany ciepłem, jednak łatwo można temu zapobiec stosując srodki takie, jak Paracetamol.
Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu?
Zabiegowi Ulthera mogą poddać się wszystkie osoby które ukończyły 18 rok życia. Wskazaniem może by zauważalny brak jędrności skóry twarzy, pojawiające się chomiki, zmarszczki, obwiły podbródek ale i także chęć poprawienia jędrności biustu, dekoltu, ramion. Zabieg można też wykonać w celu liftingu brzucha lub pozbycia się tkanki tłuszczowej .Najlepiej umówić się na konsultacje w celu ustalenia możliwości i efektów zabiegowych.
Jakie są przeciwwskazania do zabiegów i jakie mogą wystąpić skutki uboczne?
Przeciwwskazaniem do zabiegów z zastosowaniem aparatu Ulthera są:

 • otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy
 • zmiany trądzikowe na twarzy i / lub szyi
 • stenty metalowe / implanty na twarzy i szyi
 • bioabsorbowalne implanty mechaniczne
 • wszczepione urządzenia elektryczne
 • aktywne systemowe lub lokalne choroby skóry, które mogą modyfikować przebieg gojenia się ran Zabieg Ulthera nie wywołuje skutków ubocznych i nie działa negatywnie na mózg.

Cennik :

 1.  Ulthera liftin twarzy – 2000 zł -cena promocyjna 1500 zł
 2.  Ulthera lifting szyi – 1500 zł – cena promocyjna 1000 zł
 3.  Ulthera lifting podbródka – 1000 zł – cena promocyjna 600 zł
 4. Ulthera lifting dekoltu – 1300 zł – cena promocyjna 1000 zł
 5. Ulthera lifting biustu – 2500 zł – cena promocyjna 2000 zł
 6. Ulthera lifting brzucha – 2300 zł – cena promocyjna 2000 zł
 7. Ulthera lifting ud – 2500 zł – cena promocyjna 2300 zł

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *