Ekspresowo odchudzamy !!!

 lipo laser na ciało.
   Inną opcjonalną metodą może być zastosowanie lipo lasera (tzw. zimnego lasera) którego zadaniem jest imitacja światła o długości 650nm. Wiązka świetlna przenika głęboko do warstw skóry, kierując się dalej na komórki tłuszczowe, w których w wyniku tego działania, występuje naturalna reakcja chemiczna, czego efektem jest rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są następnie do układu limfatycznego, gdzie później są metabolizowane. Ułatwieniem tego procesu są dodatkowe głowice, które mają za zadanie stymulację układu limfatycznego. Wygenerowana przez lipo laser wiązka zwiększa kontrolę nad ilością uwalnianego tłuszczu, przyczyniając się do efektywności przeprowadzanego zabiegu i nie dopuszczając do powstawania ewentualnych zniekształceń, nadmiernego rozluźnienia skóry czy też nierówności.
    Działania lasera nie doprowadzają w żaden sposób do uszkodzenia sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych znajdujących się w pobliżu komórek tłuszczowych na które tylko i wyłącznie może wpływać owy laser. Ponadto wspomniane urządzenie, nie ma prawa zniszczyć błony komórek tłuszczowych, a ewentualnie je zredukować znaczny i zależny sposób odnośnie ich objętości bądź zawartości.
    Kolejnymi zaletami o których warto wspomnieć może być to, iż jest to zabieg bezbolesny. Ponadto wysmukla sylwetkę, pozostawiając przy tym efekt odmłodzonej i zregenerowanej skóry. Jednakże, by efekty stały się dla nas satysfakcjonujące warto zastosować wspomniany zabieg najlepiej dwa razy w tygodniu, nie zapominając o odpowiedniej nie eksploatującej aż za bardzo diecie, odpowiedniej ilości spożytych płynów i wysiłku fizycznym, który może utrwalić otrzymane efekty o nawet 150%, zapobiegając przy tym w przyszłości ewentualnemu efektowi jo-jo, przeciwdziałając powstawaniu zatorów limfatycznych.
    Nie należy oczywiście zapominać o tym, że bezinwazyjność tego zabiegu, nie czyni go całkowicie bezpiecznym w każdym przypadku. Wyjątkiem od takiej sytuacji mogą być problemy dermatologiczne skóry, cukrzyca, wysokie ciśnienie, operacje, stosowanie ziół bądź leków światło uczulających, ciąża, karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne lub choroby układu krążenia. 
Czy warto stosować?
Zestawiając ze sobą wszelkie za i przeciw, widzimy, że zastosowanie lipo lasera niesie za sobą wiele korzyści takich jak poprawa jędrności skóry, wyrównanie powierzchni skóry, zmniejszenie obwodów ciała, a także redukcję cellulitu. Ponadto przyczyni się realnie do wymodelowania naszej figury i wpłynie pozytywnie na nasz metabolizm. Zabiegi lipo laserem zwykle nie przynoszą nieprzewidzianych skutków, a po zabiegu nie pozostaje jakikolwiek ślad na ciele. Zalecenia co do utrzymania osiągniętych efektów nie należą do drastycznie wymagających, gdyż należy jedynie zastosować odpowiednią dietę oraz ćwiczenia takie jak jazda na rowerze lub trening na bieżni.

Tagi: Szybkie odchudzanie warszawa odchudzanie Żoliborz odchudzanie warszawa zabiegi odchudzające Żoliborz zabiegi odchudzające Bielany

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *