Gdy skóra wrażliwa czas na peeling kawitacyjny.

Gdy skóra jest szorstka, brak jej blasku łuszczy się i są widoczne pory to najwyższy czas aby wykonać peeling kawitacyjny. Zabieg ten delikatnie oczyszcza skórę, usuwa zaskórniki oraz zrogowaciały naskórek, nadmiar zaskórników, sebum, toksyn i bakterii.
Co jest bardzo ważne daje efekt głębokiej pielęgnacji i regeneracji bez efektów ubocznych.
 Poprzez zjawisko kawitacji, zabieg dociera również do głębszych warstw naskórka, niż dzieje się to w przypadku zwykłego peelingu. Dzięki zastosowaniu ultradźwięków, na zwilżonej skórze tworzą się małe pęcherzyki gazu. Ich energia rozbija martwe komórki naskórka.
Peeling kawitacyjny powoduje, że skóra, w której następuje wymiana jonów, staje się bardziej dotleniona oraz wypielęgnowana, a także przygotowana do wszelkiego rodzaju aplikacji substancji aktywnych. Po zabiegu zwiększa się penetracja przeznaskórkowa, dzięki czemu stosowanie kosmetyków jest dużo efektywniejsze.
Dodatkowo podczas zabiegu sonoforezą wprowadzamy witaminy dla twojej skóry a następnie wykonamy relaksujący masaż.

Zapraszamy do zapisów online
www.divaclinic.booksy.com

Tagi: Oczyszczanie twarzy zabiegi kosmetyczne peeling kawitacyjny skóra trądzikowa salon kosmetyczny warszawa gabinet kosmetyczny Żoliborz zabiegi kosmetyczne Żoliborz cera trądzikowa zabieg oczyszczający Żoliborz

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *