Zatrzymaj młodość i cofnij oznaki starzenia

Któż z nas nie chciałby zachować młodego wyglądu na długi czas. Niestety proces starzenia się jest nieuchronny i dotyczy każ dej z nas. W organizmie zachodzi wiele procesów, których efektem są zmiany w wyglądzie. Zmniejszenie ilości  tkanki podskórnej oraz włókien kolagenowych, a także rozluźnienie ich struktury powodują liczne zmiany w skórze. Staje się ona cienka, wiotk i luźna.Prowadzi to w efekcie do powstawania zmarszczek, a w dolnych partiach twarzy do tze chomików.
Rozwiązaniem na ciągle starzejąca się skórę jest zabieg Ulthera.
Ulthera jest innowacyjną technologią wykorzystującą fale ultradźwiękowe, pozwalającą na wykonanie liftingu. Dzięki dużemu stopniowi skoncentrowania, wiązka ultradźwiękowa penetruje w głąb tkanki skórnej. Głębokość penetracji zależna jest od częstotliwości fali odwrotnie proporcjonalnie. Znaczy to, że im mniejsza częstotliwość fali ultradźwiękowej, tym głębiej ona penetruje.
Zabieg charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem i jest praktycznie całkowicie bezbolesny. Zazwyczaj nie powoduje nawet powstawania niewielkiego dyskomfortu. Jedyna dolegliwość, która może być odczuwana przez pacjenta to bardzo delikatny ból pojawiający się w chwili oddziaływania terapeutycznego i utrzymujący się maksymalnie do kilku sekund. 
Ulthera – efekty zabiegu
Długość utrzymywania się efektu liftingującego jest zróżnicowany i zależy przede wszystkim od indywidualnych predyspozycji pacjenta. Średni jego czas to około 18 miesięcy. Około 20% rezultatu widoczne jest często już bezpośrednio po przeprowadzeniu zabiegu. Jednakże pełen efekt daje się zauważyć dopiero po zakończeniu pełnej produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Proces ten trwa zazwyczaj do około 90 dni.
Do osiągnięcia satysfakcjonującego rezultatu wystarczy jednorazowy zabieg. Z czasem może on być powtórzony celem pogłębienia efektu, jednak nie wcześniej niż po upływie 3 miesięcy od poprzedniego. 
Zapraszamy do rezerwacji online ⬇️⬇️⬇️
www.divaclinic.booksy.com

Tagi: Zabieg hi fu zmarszczki mimiczne wiotka skóry na twarzy lifting twarzy likwidacja zmarszczek Ulthera bruzdy wargowe odmłodzenie twarzy odmłodzenie skóry

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *